صادرات صنایع دستی کشور به یک میلیارد دلار افزایش می یابد

ساری-ایرنا- معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ازافزایش سهم صادرات صنایع دستی کشور به یک میلیارد دلار خبرداد .

اداره ها در مبانی نظری اقتصاد مقاومتی محصور نشوند

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: اداره ها و نهادهای مختلف اجرایی و دست اندرکاران امور اقتصادی در استان در مبانی نظری موضوع اقتصاد مقاومتی محدود و محصور نشوند.

رشد 13 درصدی صادرات کالا از گلستان

گرگان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: صادرات کالا از گمرکات این استان در 10 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزنی 13 درصد رشد داشته است.

آگاهی زنان از قوانین بین المللی ضروریست

تهران - ایرنا - معاون حقوقی رئیس جمهوری، آگاهی زنان از قوانین بین الملل را ضروری دانست و گفت: در صورتیکه زنان به مسائل حقوقی واقف باشند، می توانند در زمان های مختلف و در عرصه های بین الملل سربلند بیرون بیایند زیرا در این صورت است که پاسخگوی هجمه ها

برگزاری یکهزار برنامه ویژه بانوان در دهه فجر

یزد - ایرنا - مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد از برگزاری یکهزار برنامه حوزه بانوان در دهه فجر خبر داد و گفت: این برنامه ها در مناطق مختلف استان اجرا می شود.

یادواره شهدای بسیم چی گلستان/یادی از پیام آوران پیروزی های دوران دفاع مقدس

گرگان - ایرنا - نهمین یادواره سرداران و 75 شهید مخابرات و بی سیم چی استان گلستان در چهارمین روز از دهه مبارک فجر در مسجد امام محمد باقر (ع) لشکر 30 پیاده گرگان برگزار شد.

اقتدار پلیس درگلستان/دستگیری سارقین، قاچاقچیان، اراذل و اوباش

گرگان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان گفت: در اجرای طرح اقتدار پلیس طی 48 ساعت گذشته 690 نفر سارق، قاچاقچی کالا و مواد مخدر، متهمین فراری، اراذل و اوباش و مزاحمین خانواده ها شناسائی و دستگیر و 90کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

میزگردبررسی آسیب های اجتماعی خانواده در ایرنا یزد برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد بررسی آسیب های اجتماعی در خانواده و راهکارهای کاهش آن روز پنجشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز یزد باحضور کارشناسان و مسئولان این حوزه برگزار شد.

تعطیلی یک کافی شاپ در کیش به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی

کیش - ایرنا - رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از تعطیل شدن یک کافی شاپ به دلیل رعایت نکردن موازین و مقررات بهداشتی در جزیره خبر داد.

10درصد گونه های جانوری در خطر انقراض هستند

کرج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به رفتار نامناسب انسان با محیط زیست و منابع طبیعی، گفت: بر اثر همین رفتارها، گونه های زیادی از جانوران منقرض و 10 درصد از گونه های موجود نیز در معرض خطر انقراض قرار دارند.