مولاوردی: امروز روز جشن ملی و روز استقلال و آزادی ملت ایران است

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: امروز روز جشن ملی و روز استقلال و آزادی ملت ایران است و همگام با همه مردم در این جشن بزرگ شرکت کرده ایم.

حضور زنان در راهپیمایی 22 بهمن به پاس کرامت بخشی

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: زنان ایرانی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن علاوه بر اعلام حمایت از انقلاب، کرامت بخشی نظام اسلامی به قشر بانوان را پاس می دارند.

برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی بانوان در آستارا

آستارا - ایرنا - جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در محل سالن انقلاب آستارا برگزار شد.

درایت دولت یازدهم بسترساز توسعه گردشگری است

گناباد- ایرنا- رئیس کانون سراسری انجمن های دفاتر هواپیمایی و جهانگردی گفت: دولت یازدهم با درایت و تدبیر ، زمینه را برای توسعه گردشگری در کشور فراهم کرده است.

جشنواره زمستانی سرعین در ردیف جشنواره های ملی قرار می گیرد

اردبیل - ایرنا- فرماندار سرعین با اشاره به حضور10 هزار نفر در آیین پایانی جشنواره زمستانی سرعین گفت: استقبال با شکوه از این جشنواره آن را در ردیف جشنواره های بزرگ ملی قرار می دهد.

درایت دولت یازدهم بسترساز توسعه گردشگری است

گناباد- ایرنا- رئیس کانون سراسری انجمن های دفاتر هواپیمایی و جهانگردی گفت: دولت تدبیر و امید با درایت بسیار، زمینه را برای توسعه گردشگری در کشور فراهم کرده است.

معاون میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: توسعه گردشگری بستر تحقق اقتصاد مقاومتی است

گناباد- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: توسعه بخش گردشگری یکی از بسترهای تحقق و بسط اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

ورود گردشگر داخلی و خارجی به کیش شتاب بیشتری می گیرد

کیش – ایرنا – رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت : با توجه به امکانات و مدیریت مناسب اعمال شده بر جزیره کیش در سال های آینده ورود گردشگر داخلی و خارجی به این جزیره شتاب بیشتری خواهد گرفت.

ویزیت رایگان بیش از 900 بیمار ناهنجاری کام و دهان و جراحی 120 نفر در سیستان وبلوچستان

زاهدان- ایرنا- عضو هیات مدیره یک موسسه خیریه گفت: افزون بر 900 بیمار ناهنجاری کام و دهان از سوی پزشکان فوق تخصص پلاستیک اعزامی از سوی این موسسه در سیستان و بلوچستان به صورت رایگان ویزیت شدند.

افزون بر 900بیمار ناهنجاری کام و دهان سیستان و بلوچستان ویزیت شدند

زاهدان- ایرنا- عضو هیات مدیره موسسه خیریه مهر گیتی گفت: افزون بر 900 بیمار ناهنجاری کام و دهان سیستان و بلوچستان از سوی پزشکان خیر فوق تخصص پلاستیک عضو این موسسه به مناسبت دهه مبارک فجر رایگان ویزیت شدند.