سه روز دیگر؛ پایان بررسی صلاحیت های داوطلبان مجلس خبرگان رهبری

تهران- ایرنا- مهلت قانونی بررسی صلاحیت های داوطلبان پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز سه شنبه 20 بهمن ماه جاری پایان می یابد و پس از آن، اسامی قطعی به وزارت کشور برای اطلاع رسانی ارسال می شود.

معاون فرماندار:دزفول برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه آماده است

دزفول - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول از اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه خبر داد و گفت:پنجهزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات را در دزفول بر عهده دارند.

گمانه زنی در مورد تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای مجلس

تهران-ایرنا-شورای نگهبان دیروز (شنبه) از افزایش هزار و 500 نفری تعداد تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای مجلس خبر داد اما از وزن و گرایش سیاسی آنان خبری منتشر نشد. بازار بحث ها و گمانه زنی ها در خصوص تایید صلاحیت شدگان احتمالی در روزنامه های امروز ایران

نخستین تیشه باستان شناسان در شوش به زمین خورد

تهران- ایرنا- مدیر پایگاه پژوهشی شوش با اشاره به مرمت و بازسازی این اثر تاریخی گفت : شوش اولین منطقه ایران است که تیشه باستان شناسان در آن به زمین خورده است .

مدیرکل میراث فرهنگی ایلام: مجری ساماندهی گردشگران عراقی مرز مهران تعیین شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: مجری اصلی ساماندهی گردشگران عراقی ورودی از مرز بین المللی مهران از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعیین شد.

احداث موزه تخصصی باستان شناسی در شهرستان مشگین شهر آغاز شد

اردبیل - ایرنا - احداث موزه تخصصی باستان شناسی در شهرستان مشگین شهر آغاز شد.

خانه خلیلیان و گنجینه بابل در لبه تیغ

ساری – ایرنا- حدود یک ماه از خبر تخریب بخشی از خانه تاریخی خلیلیان شهرستان بابل می گذرد و حالا این خطر در بیخ گوش موزه گنجینه این شهر نیز احساس می شود.

سنایی: توافقنامه تسهیل روادید گام نخست لغو ویزا بین ایران و روسیه است

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه اعلام کرد: توافقنامه تسهیل روادید میان ایران و روسیه که از شنبه (دیروز) اجرایی شده، گام نخست لغو نظام ویزا برای اتباع دو کشور است.

ریزش 250 ریالی قیمت هر دلار و 50 هزار ریالی ارزش هر قطعه سکه طلا

تهران - ایرنا - صرافان بازار ارز و سکه امروز(یکشنبه) در بازار آزاد، نرخ هر دلار آمریکا را با 250ریال افت نسبت به روز شنبه (دیروز) 35 هزار و 660 ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با 50 هزار ریال کاهش در برابر 9 میلیون و 790 هزار ریال

تجدید میثاق جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی با آرمان های امام (ره)

شهرری ـ ایرنا ـ جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی کشور روز یکشنبه در آیینی همزمان با هفتمین روز از سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.