بازار ماهی جدید بندرعباس به بهره برداری رسید

بندرعباس - ایرنا -همزمان با هفتمین روز دهه فجر ،بازار فروش ماهی منطقه شرق بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی دولت بررسی می شود

بوشهر-ایرنا- نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مالیات بر ارزش افزوده قانون موقت است که بررسی لایحه اصلاح و دائمی شدن آن در کمیسیون اقتصادی دولت آغاز شده است.

وام روسیه به ایران در دستور کار مذاکرات مسکو

مسکو - ایرنا- «محمد خزاعی» معاون وزیر اقتصاد و دارایی که در راس هیاتی برای مذاکره برای برنامه ریزی استفاده از وام دولتی روسیه به مسکو آمده است، مذاکرات کاری برای رسیدن به توافق و امضای پیش نویس قراردادها را در دستور کار دارد.

دو تخلف انتخاباتی در چهارمحال وبختیاری گزارش شد

شهرکرد- ایرنا- رئیس کل دادگستری چهارمحال وبختیاری گفت: تاکنون دو تخلف انتخاباتی از جمله تبلیغات زودرس در استان گزارش شده است.

نماینده مجلس:وظایف قرآنی وزارتخانه ها به نهادهای مردمی واگذار می شود

تهران- ایرنا - رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع برون سپاری وظایف وزارتخانه ها به تشکل های قرآنی به منظور بالابردن کیفیت فعالیت های قرآنی صورت می گیرد.

علاقه مند به رقابت با نامزدهای قدر در انتخابات مجلس دهم هستیم

تبریز- ایرنا – مسئول ستاد انتخابات شورای همگرایی اصول گرایان آذربایجان شرقی گفت: علاقه مند به رقابت با نامزدهای قدر در انتخابات مجلس دهم هستیم تا مشارکت حداکثری مردم را شاهد باشیم.

اختصاص 300 میلیون دلار به بنیاد نخبگان/ وضعیت نخبگان کشور مساعد نیست

قم - ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی، تاسیس بنیاد نخبگان را اقدامی موثر برای حمایت از این قشر فرهیخته دانست و گفت: در بودجه سال آینده مبلغ 300 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به بنیاد نخبگان کشور اختصاص یافته است.

رقابت های انتخاباتی محل توهین نیست

تهران-ایرنا-رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزاری انتخابات در کشوررا نشانه پایبندی انقلاب به رای مردم دانست و گفت: قانون شرایط برگزاری یک انتخابات را با توجه به مقدمات و مؤخرات مشخص کرده و مردم و نامزدها باید توجه کنند که رقابت های انتخاباتی محل دعوا

فعالان اقتصادی برای اجرای طرح های کلان عمرانی آماده شوند

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سال آینده سال شکوفائی و رونق اقتصادی در کشور و منطقه خواهد بود، گفت: فعالان اقتصادی و تولید کنندگان و صاحبان صنعت استان خود را برای اجرای طرح های کلان عمرانی آماده کنند.

روابط اقتصادی خراسان شمالی و پاکستان گسترش می یابد

بجنورد- ایرنا- سرکنسول پاکستان در مشهد و استاندار خراسان شمالی در دیداری که امروز پنجشنبه برگزار شد، بر گسترش روابط اقتصادی دوجانبه و سرمایه گذاری های مشترک در حوزه های صنعت، کشاورزی و گردشگری تاکید کردند.